Přihlášení

   host (nepřihlášen)

Pracovní příležitosti

Nahoru

Pracovní příležitosti

 VŠEOBECNÁ SESTRA

Plánovaný nástup: ihned.

Požadované vzdělání:  SZŠ, VOŠZ.  Požadavky na kvalifikaci v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., dle § 5 a osvědčení o výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu.

Náplň práce: poskytování komplexní základní nebo specializované ošetřovatelské péče bez odborného dohledu, zpracovávání ošetřovatelského plánu, pozorování, hodnocení a zaznamenávání stavu klienta sociální péče, orientační hodnocení fyziologických funkcí, podíl na poskytování preventivní, diagnostické léčebné, neodkladné a dispenzární péče, zajišťování nezbytného dohledu. Znalost standardů sociálních služeb výhodou.

Nástupní plat: dle platné stupnice platových tarifů v závislosti na délce započitatelné praxe od          Kč  26.730,- do 39.410,- Kč. Pracovní doba Po – Ne, 11 hod. denní a noční směny.

Žádosti o zaměstnání včetně přiložených životopisů zasílejte na emailovou adresu sekretariat@domovvesna.cz , popř. poštou nebo osobně na adresu Domova Vesna, přísp.org., Kpt. Jaroše 999, 735 14 Orlová – Lutyně, a to nejpozději do  30. 09. 2021.   

Domov pro seniory si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit bez udání důvodu. Poskytnutím svých osobních údajů v životopise dávají uchazeči domovu pro seniory souhlas s jejich správou ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů. Budou kontaktováni pouze ti uchazeči,kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

               

Kontaktní osoba: Dana Kuligová (tel.: 596587103)

 

 

 PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Plánovaný nástup: dle možnosti uchazečů.  

Požadované vzdělání: střední vzdělání sociální, jiné střední vzdělání s maturitou nebo s výučním listem a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníka v sociálních službách.

Nástupní plat: dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.  5. platová třída od Kč 18.390,-  do  Kč 26.870,- v závislosti na délce započitatelné praxe + příplatky.

Pracovní doba: nepřetržitý provoz - 11 hod. denní a noční směny.

Požadujeme: trestní bezúhonnost, pozitivní vztah k seniorům, znalost standardů sociální služby a ochota se učit, samostatnost, schopnost spolupráce v týmu, empatie.

Žádosti o zaměstnání včetně přiložených životopisů zasílejte na emailovou adresu sekretariat@domovvesna.cz , popř. poštou nebo osobně na adresu Domova Vesna, přísp.org., Kpt. Jaroše 999, 735 14 Orlová – Lutyně.  

Domov pro seniory si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit bez udání důvodu. Poskytnutím svých osobních údajů v životopise dávají uchazeči domovu pro seniory souhlas s jejich správou ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů. Budou kontaktováni pouze ti uchazeči, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

 

Kontaktní osoba:  Kuligová Dana (tel.: 596 587 103)