Přihlášení

   host (nepřihlášen)
Nahoru

Ubytování

  • Ubytování je zajištěno ve dvoupokojové obytné jednotce, kde má každý uživatel samostatný jednolůžkový pokoj.
  • Pro dva uživatele je společný kuchyňský kout, koupelna a WC.
  • Všechny pokoje jsou vybaveny nábytkem (postel, sedací nábytek nábytková sestava). Každý uživatel si může svůj pokoj dovybavit drobnými zařizovacími předměty (obrázkem, křeslem, elektronikou atd.).
  • Denní úhrada za ubytování činí 305,- Kč/ den. Úhrada za ubytování zahrnuje: úklid pokoje, praní a drobné opravy osobního a ložního prádla, vodné a stočné, elektrická energie.

Účinnost od 1.3.2024

Další služby

Naši hosté rovněž mohou využívat těchto služeb:
  • Mini market
  • Kadeřnictví
  • Pedikúra

Stravování

Strava je připravována ve vlastní kuchyni Domova Vesna kvalifikovaným personálem. Nabízíme snídaně, obědy se svačinkou a večeře. Jídelníček je pestrý, chutný a je připravován dle zásad správné výživy s ohledem na zdravotní stav a nutriční požadavky našich obyvatel. Nabízíme celé spektrum diet (racionální, diabetická, nízko cholesterolová, šetřící), včetně speciální tekuté výživy a aplikace výživy sondou.

Celodenní stravování je součástí péče o naše klienty a poskytuje se v souladu se zásadami správné výživy. Obyvatelé se mohou stravovat na pokojích nebo ve společné klimatizované jídelně, která nedávno prošla modernizací. Podle dietního systému, na základě doporučení lékaře je připravována i dieta šetřící a diabetická, popř. je strava uživatelům mixována.  U seniorů sledujeme nejen stav výživy, ale také příjem tekutin a dodržován pitného režimu.

Týdenní jídelní lístek sestavuje  vedoucí stravovacího provozu, kdy kontrolu provádí nutriční terapeutka. Výběr z jídelníčku ze dvou druhů jídel probíhá vždy nejpozději  jeden pracovní den předem.