Přihlášení

   host (nepřihlášen)
Nahoru

Ubytování

  • Ubytování je zajištěno ve dvoupokojové obytné jednotce, kde má každý uživatel samostatný jednolůžkový pokoj.
  • Pro dva uživatele je společný kuchyňský kout, koupelna a WC.
  • Všechny pokoje jsou vybaveny nábytkem (postel, sedací nábytek nábytková sestava). Každý uživatel si může svůj pokoj dovybavit drobnými zařizovacími předměty (obrázkem, křeslem, elektronikou atd.).

Stravování

Strava je připravována ve vlastní kuchyni Domova Vesna kvalifikovaným personálem. Nabízíme snídaně, obědy se svačinkou a večeře. Jídelníček je pestrý, chutný a je připravován dle zásad správné výživy s ohledem na zdravotní stav a nutriční požadavky našich obyvatel. Nabízíme celé spektrum diet (racionální, diabetická, nízko cholesterolová, šetřící), včetně speciální tekuté výživy a aplikace výživy sondou.

Celodenní stravování je součástí péče o naše klienty a poskytuje se v souladu se zásadami správné výživy. Obyvatelé se mohou stravovat na pokojích nebo ve společné klimatizované jídelně, která nedávno prošla modernizací. Podle dietního systému, na základě doporučení lékaře je připravována i dieta šetřící a diabetická, popř. je strava uživatelům mixována.  U seniorů sledujeme nejen stav výživy, ale také příjem tekutin a dodržován pitného režimu.

Týdenní jídelní lístek sestavuje  vedoucí stravovacího provozu, kdy kontrolu provádí nutriční terapeutka. Výběr z jídelníčku ze dvou druhů jídel probíhá vždy nejpozději  jeden pracovní den předem.